GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosa 9109197
nr 910 9197
Dosa
+ vas, Tyskland /Sévre, 1800-tal, höjd: 4 + 7
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:45:29
500 kr
700 kr
1.000 kr